İnsan hayatı beklenmedik sürprizlerle doludur. Maalesef kimi zaman bu sürprizler pek de iyi olmayabilir. Aniden yaşanan sakatlıklar, kazalar, hastalık belirtilerinin şiddetlenmesi, travmalar, ciddi yaralanmalar gibi istenmeyen olaylar meydana geldiğinde tıbbi desteğin en kısa sürede alınması gerekmektedir.


7 gün 24 saat boyunca deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik cihazlarımızda sizlere hizmet vermeye hazırız. Acil müdahale, pansuman, alçı, enjeksiyon gereken durumlarda kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Acil servis kliniğinde yapılan müdahalelerin giderek önem kazandığı gerçeğinden yola çıkarak bünyemizdeki acil servis hizmetlerimizin kapsamını genişletmeye ve sağladığımız faydayı çoğaltmaya yönelik adımları atmayı sürdürüyoruz.

Acil servis ünitemiz;
ilk müdahaleyi yapabilmek için gerekli teknolojik donanıma ve ekipmana sahiptir. Aynı zamanda uzman doktorlarımız, cerrahlarımız ve sağlık teknisyenlerimiz de acil servis ünitemizde hizmet vermektedir.

Umarız acil servis ünitesi ile hiçbir zaman işiniz olmaz;
umarız sağlığınızı tehdit edecek hiçbir olay sizi bulmaz; ancak acil servis ünitesi hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız en doğru seçim olarak hayatınızı kurtarmanın bizim görevimiz olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Acil servis hayat kurtarır, sorunların ileriki dönemde büyümesini engelleyici çözümler üretir, hızlı müdahalelerin tek adresidir.

Uluslararası standartlardaki kliniklerimizle, uzmanlığını sürekli geliştiren sağlık personeli kadromuzla kapsamlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımızın yüklediği sorumluluklarla her daim yanınızdayız…