• 7/24 Acil Servis

  İnsan hayatı beklenmedik sürprizlerle doludur. Maalesef kimi zaman bu sürprizler pek de iyi olmayabilir. Aniden yaşanan sakatlıklar, kazalar, hastalık belirtilerinin şiddetlenmesi, travmalar, ciddi yaralanmalar gibi istenmeyen olaylar meydana geldiğinde tıbbi desteğin en kısa sürede alınması gerekmektedir.
 • 7/24 Ağız ve Diş Sağlığı

  Ağız ve diş sağlığı insan hayatının her döneminde büyük öneme sahiptir. Ağız ve diş sağlığı problemleri ve dişlerden kaynaklanan estetik sorunlar kişilerin hayatını ciddi anlamda olumsuz etkileyebilir. Ağız ve diş sağlığı problemleri genel sağlık üzerinde de etkili olabilir. Bu nedenle ağız ve diş sağlığı konusunda tam donanımlı sağlık kurumlarına ve alanında tecrübe sahibi profesyonel diş hekimlerine güvenmek gerekir.
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

  Gömülü yirmi yaş dişlerinin ameliyatları, kök ucu rezeksiyonları, çene çıkıkları ve kırıklarının yanında kist ve tümör operasyonları gibi cerrahi operasyonlar ve ameliyatlar Ağız Dış ve Çene Cerrahisi birimi bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
 • Ameliyathane

  Modern tıpta anestezi, hastaya cerrahi girişimin sağlıklı ve konforlu bir şekilde yapılmasını sağlayan “duyusuzluk” halidir. Anestezi, öncelikle hastaya bilinç kaybı sağlar.
 • Anestezi ve Reanimasyon

  Modern tıpta anestezi, hastaya cerrahi girişimin sağlıklı ve konforlu bir şekilde yapılmasını sağlayan “duyusuzluk” halidir. Anestezi, öncelikle hastaya bilinç kaybı sağlar.
 • Beslenme ve Diyet

  Sağlıklı ve dengeli beslemek için uzman bir diyetisyenden yardım alabilir ve kendi metabolizmanız için uygun bir diyet planı oluşturulmasını talep edebilirsiniz.
 • Biyokimya

  Deneyimli kadromuzla biyokimya, toksikoloji, hematoloji, koagülasyon, immünoloji, endokrinoloji, seroloji, özel kimya ve iş ortaklıkları ile birlikte moleküler ve sitogenetik alanlarında hizmet veriyoruz.
 • ESWL Böbrek Taş Kırma Ünitesi

  ESWL ile parçalanan taşların vücuttan atılabilmesi için hastanın günde en az 2 litre su içmesi ve bol bol hareket etmesi gerekmektedir. Tüm bunlara rağmen taşlar vücuttan atılamıyorsa düşme hızını ve oranlarını artırmak için ek ilaç tedavileri ile desteklenebilir.
 • Cildiye

  Dermatoloji (Cildiye) bölümü, dermatolojik muayene yöntemlerini kullanarak deri hastalıkları, saç hastalıkları, tırnak hastalıkları, ağız içinde bulunan yaralar, cinsel bölgede bulunan yaralar, alerjik hastalıklar, cinsel yollarla bulaşan hastalıklar, cilt değişiklikleri, mantar ve akne gibi, ben takibi gibi hastalıkların tanısının ve tedavisinin yapıldığı bölümdür. Uygulanan tedaviler arasında medikal tedaviler ve dermatolojik cerrahi yöntemleri uygulanarak yapılan tedaviler bulunmaktadır.
 • Çocuk Alerjisi

  Aşırı duyarlılık, alerjik tepkiler ve alerjik hastalıklar çocukluk döneminde ortaya çıkabilir. Alerjik ya da duyarlı bünyeler doğru tanı, gözlem ve tespit sonucunda tedavi edilebilmektedir. Çocukluk döneminde görülen astım, bahar nezlesi (alerjik rinit ve alerjik rinokonunkivit), egzama (atopik dermatit), alerjik yürüyüş, ilaç alerjisi, lateks alerjisi, arı alerjisi, kurdeşen (ürtiker), besin alerjileri ve anafilaksi tanı ve tedavisi gerçekleşmektedir.